Вівторок, 23.10.2018, 23:34
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наше опитування
Як ви ставитеся до ЗНО?
Всього відповідей: 227
 
Головна » 2017 » Лютий » 6 » Районний семінар-практикум директорів ЗНЗ
Районний семінар-практикум директорів ЗНЗ
12:28

   27 січня 2017 року у Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар  директорів  шкіл за темою «Створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу».

    Робота семінару складалася із двох основних частин  - теоретичної та практичної.
Баранчук О.В. – начальник відділу освіти , молоді та спорту залучила присутніх до обговорення питання «Сучасні управлінські технології з використанням ІКТ – данина моді чи необхідність» і переконливо довела, що сучасний підхід  до управлінської діяльності має бути оновленим і широко використовувати сучасні технології для зберігання, опрацювання та обміну інформацією. Адже оперативність рішень – запорука успіху .

 

 

    Артемчук Н.М. – завідувач РМК у своєму виступі «Використання ІК-технологій у навчально-виховному процесі як засіб підвищення якості освіти» підкреслила значення ІКТ у навчальній діяльності. Подібні методи роблять навчання цікавим, наочним, доступним, що є важливим у реаліях сьогодення.
     Особливої уваги заслуговує практична частина семінару, представлена адміністрацією та вчителямим школи. Директор школи Олуйко М.В. ознайомила присутніх із інформаційним простором управлінської діяльності, створеним Ямпільською ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На сайті школи у розділі «Шкільна документація» зібрана уся необхідна база для роботи школи. Це і нормативна база (статут школи, свідоцтво прро атестацію, положення, що регламентують роботу навчального закладу), програма перспективного розвитку школи на пять років, річний план роботи школи, документація, що регламентує атестацію педагогічних працівників , шкільні накази та книги обліку та інше. Для створення відповідної бази школа використовує ряд Google сервісів, що забезпечують ефективну роботу та спілкування. Серед них можна назвати Google Hangouts, Google Contacts, Google Maps, Google Calendar, Google Drive та інші. Використання сервісів дозволяє створювати групи, обмінюватися інформацією, переглядати уроки, дистанційно надавати консультації .


    Увагу учасників семінару було звернено на  використання всеукраїнська мережі «Щоденник», яка забезпечує тристороннє спілкування суб’єктів навчальної діяльності  - вчитель-учень-батьки. Ведення електронного журналу навчальних досягнень школярів, вільних доступ до виданих домашніх завдань, роботу у группах, розклад занять та багато чого іншого охоплено мережею «Щоденник». З можливостями її роботи знайомив присутніх вчитель інформатики Ямпільської школи Франчук П.А.
Репецька Г.А. заступник директоразх навчальної роботи та Чижик Т.А. заступник директора з виховної роботи продемонстрували, яким чином організована робота здійснення контрольно-аналітичної діяльності, робота з питань самоосвіти і накопичення матеріалів на дисках і власних блогах вчителів, робота з обдарованими дітьми, організація підвезення та харчування школярів.
    У присутності учасників семінару було проведено відкрите засідання психолого педагогічного консиліуму «Адаптація п’ятикласників до нових умов навчання», на якому учасники консиліуму обговорили нагальні проблеми, спираючись на матеріали зібрані та опрацьовані психологом школи та вчителями і класними кервниками. Так психолог школи Бабич К.В. провела on line анкетування окремо з учнями і їх батьками, що дало змогу отримати достовірну інформацію з перших вуст, не відриваючи батьків від їх роботи. Здійснено глибокий аналіз результатів та вироблено професійні рекомендації щодо згладжування проблем адаптації п’ятикласників до нових умов навчання.


     В цілому семінар-практикум продемонстрував можливості використання ІКТ  у управлінській діяльності навчальним закладом. Така організація роботи дозволяє здійснювати ефективний контроль, корегувати поточні зміни, вносити доповнення у роботу, організовувати роботу різних груп ( як педагогічних працівників так і учнів та батьків), швидко та у повному обсязі доносити необхідну інформаціюдо кінцевого користувача. Практика такої роботи заслуговує на увагу та впровадження і в інших закладах освіти.

 

Переглядів: 199 | Додав: yasosh | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар новин
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика